Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Maski antysmogowe z certyfikatem

Z powodu szerzącego się uprzemysłowienia zarówno w dużych, jak i średnich oraz małych miastach można zauważyć znaczące pogorszenie się jakości powietrza. Z myślą o klientach, którzy chcą zadbać o swoje zdrowie, ale także o alergikach w ofercie naszego sklepu internetowego uwzględniliśmy tzw. środki ochrony indywidualnej, takie jak maski antysmogowe z certyfikatem, które bez wątpienia pozytywnie wpłyną na poprawę jakości życia oraz ułatwią codzienne przemieszczanie się po mieście.

Maska antysmogowa a certyfikat CE i jego wiarygodność

Czy wiesz, że każda z masek antysmogowych oferowana w Internecie powinna posiadać stosowny Certyfikat Badań typu UE, znany konsumentom jako certyfikat CE, gwarantujący skuteczność akcesorium? Broyx jest jedną z dwóch firm na polskim rynku, która oferuje nie tylko niezwykle estetyczne wizualnie, ale także posiadające znak bezpieczeństwa CE certyfikowane maski antysmogowe. Wyróżniają się zdolnością do filtracji cząstek z określoną skutecznością zgodne z normą EN149:2001+ A1:2009 w klasie FFP1 NR. Oznacza to, że proponowane przez nas maski antysmogowe z certyfikatem posiadają przedział filtracji od 80 do 100%, a zarazem wyróżniają się najwyższą „oddychalnością”, nie utrudniając wdechu. Co jednak najważniejsze, gwarantują skuteczność ochrony w środowisku typowym dla smogu bądź zapylenia alergenami wziewnymi, w którym nie doszło do czterokrotnego przekroczenia dopuszczalnych norm. Niemniej jednak należy mieć na uwadze, że maski antysmogowe z certyfikatem CE i klasą ochrony FFP1 NR (NR - oznacza środki ochrony do jednorazowego użytku) powinno stosować się przez nie więcej niż 8 godzin dziennie.

Jaką maskę antysmogową z certyfikatem wybrać?

Broyx oferuje dwie maski antysmogowe z certyfikatem, które bez wątpienia doskonale sprawdzą się w wymagających warunkach. Zarówno maska BROYX DELTA (ANTYSMOG 700), jak i BROYX ALFA (ANTYSMOG SPORT 500) zostały uznane za Certyfikowany Sprzęt Ochrony Indywidualnej, dzięki czemu znajdą zastosowanie podczas działań amatorskich i profesjonalnych. Proponowane przez nas maski antysmogowe z filtrem HEPA type, przechwytującym wszelkie cząstki stałe, takie jak pył, kurz, alergeny czy smog, zostały zaprojektowane z myślą o osobach aktywnych fizycznie z nieprzeciętnym zapotrzebowaniem oddechowym, ale także o osobach chcących zadbać o swoje zdrowie oraz alergikach. Warto jednak wspomnieć, że certyfikowane maski antysmogowe wykazały się skutecznością również względem licznych rodzajów bakterii i wirusów.


Deklaracja Zgodności dla maski BROYX ALFA (ANTYSMOG SPORT 500)

Deklaracja Zgodności dla maski BROYX DELTA (ANTYSMOG SPORT 700)

 

pixel