Smile - dostawy ze sklepów internetowych przy zamówieniu od 50,00 zł są za darmo.
Kupujesz i dostawę masz gratis!
dostawy ze sklepów internetowych przy zamówieniu za 50,00 zł są za darmo.
Darmowa dostawa obejmuje dostarczenie przesyłki do paczkomatu

Zapraszamy do świata Mini PLAKKS - innowacyjnej gry, która przenosi emocje piłki nożnej w dowolne miejsce na świecie!

Zasady Gry:

1. Stwórz swoją drużynę i pociągnij kartę!

Zostań trenerem i dostosuj swoją strategię do rywala. Możesz użyć swojej karty w dowolnym momencie meczu, tylko raz, przed wykonaniem strzału.

2. Rozpocznij strzelanie z miejsca na Twojej połowie!

Rzuć monetą, aby zdecydować kto zaczyna. Ten, kto wygra, zaczyna od strzelania z punktu na swojej połowie.

3. Rywal będzie wznawiał grę, z miejsca gdzie zatrzymała się piłka!

Bądź ostrożny, bo jeśli piłka opuści boisko, to przeciwnik będzie miał 2 strzały z rzędu.

4. Gooool!

Gracz, który stracił gola, musi usunąć jednego ze swoich piłkarzy i wznowić grę z punktu na swojej połowie.

5. Kto pierwszy straci wszystkich piłkarzy ten... PRZEGRYWA!

Gdy przeciwnikowi zostanie tylko bramkarz, w swoim ostatnim strzale musisz użyć dowolnej części ogrodzenia, aby odbić piłkę i strzelić gola.

Nowości:

RUCHOMY BRAMKARZ

Wciel się w rolę BRAMKARZA i zostań bohaterem meczu dzięki epickim obronom.

KARTY SPECJALNE

Dzięki KARTĄ SPECJALNYM dodajemy odrobinę strategii i niespodzianek. Pociągnij kartę na początku meczu i użyj jej tylko raz. Każda karta ma unikalną funkcję, od opcji zdobycia podwójnej bramki po niedopuszczenie do gry przeciwnika.

STWÓRZ SWOJĄ STRATEGIĘ GRY

Strategicznie rozmieść swoich 6 graczy na 9 wyznaczonych miejscach. To Ty decydujesz, jak gra Twój zespół!

Korzyści:

1. Graj gdziekolwiek chcesz

Mały, lekki i łatwy w transporcie! Zabierz Mini Plakks ze sobą wszędzie! Graj i baw się gdziekolwiek chcesz, w domu, na plaży, w parku, w górach...

2. Efekt zaskoczenia

Wyobraź sobie następujący scenariusz: Twój przeciwnik zaraz strzeli Ci gola, a tu niespodzianka! Dobierasz kartę, która całkowicie zmienia przebieg gry. Od podwójnych bramek po zmianę strategii, te karty powodują, że każda gra jest jeszcze bardziej emocjonująca.

3. Dla wszystkich grup wiekowych

Gra przeznaczona jest dla każdego bez względu na wiek! Pozwala również fantastycznie integrować różne pokolenia!

4. Szybki montaż

Od momentu rozpakowania pudełka, do rozpoczęcia pierwszego meczu, nie minie więcej niż 2 minuty!

5. Szybkie gry

Czas każdej gry to 5-10 minut. Skończysz jeden mecz i już będziesz chciał rozegrać kolejny ;)